Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Ponadto, makijaż permanentny świetnie tuszuje defekty skóry, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia.

Infekcje wirusowe i bakteryjne, ciąża, okres karmienia piersią, cukrzyca, nowotwór, przyjmowanie leków rozrzedzających krew, łuszczyca, rybia łuska, świeże blizny po operacjach, zaplanowane wakacje w pełnym słońcu

Brwi + kreska – 750 zł

brwi + usta – 999 zł

brwi + usta + kreska – 1200 zł

Masz dosyć rysowania brwi i eyelinera? Makijaż permanentny może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wykorzystujemy technikę włoskową oraz metodę piórkową. Obie metody łączy zabieg pigmentacji gdzie nanosimy barwnik. Czas zabiegu to około 60 minut. Przed jego wykonaniem należy przeprowadzić konsultację, wykonać analizę potrzeb klienta i wykonać rysunki wstępne. Po wykonanym zabiegu mogą wystąpić opuchlizny. W niektórych przypadkach pojawiają się strupki a co za tym idzie przez kolejny tydzień nie należy wystawiać twarzy na słońce lub inne promieniowania, dlatego nie planuj tego zabiegu podczas długich upalnych dni.