Fryzjer inaczej kreator wizerunku czy stylista fryzur to jeden z najstarszych zawodów świata . Trendy na przestrzeni lat znacznie się zmieniły . W ubiegłych latach dominowała trwała ondulacja , krótkie tlenione włosy a w przypadku Panów zamaszyste wąsy czy broda . Jak możemy zauważyć , są one również powracalne jak moda . Do łask powrócił również Barbering czyli stylizacja włosów oraz brody za pomocą brzytwy , jak grzyby po deszczu pojawiają się na naszych ulicach Barber Shopy a modne brody królują wśród Panów . W przypadku Pań niezwykle modne stały się koloryzacje , których nie widzieliśmy w ubiegłych latach ; ombre , sombre , jednolite koloryzacje . Panie o cienkich , krótkich włosach mogą pozwolić sobie również na stylizacje przedłużania włosów o której kiedyś mogły jedynie pomarzyć , tak samo jak technologia na świecie , zmienia się również technika , skład produktów do koloryzacji , dekoloryzacji oraz pielęgnacji włosów.

Keratynowe prostowanie włosów długich

Zabieg twale prostujący włosy

Obecnie na rynku zauważyć możemy duża dowolność w stylizacji oraz koloryzacji włosów , nikogo nie dziwi już odmienny kolor włosów czy awangardowe strzyżenie . Tak jak np.. W latach 2005-2009 większość mężczyzn nosiła włosy bez włosów czyli bardzo krótkie strzyżenie maszynką na 0 czy 1 mm , obecnie ten trend odszedł już do lamusa . Istotną rolę w świadomości społeczeństwa odgrywają również media oraz programy branżowe które utwierdzają te przekonania . Dzięki większej świadomości oraz nabytej wiedzy równie ważna stała się pielęgnacja włosów czyli boks włosów , komórki macierzyste , keratynowe prostowanie włosów . by dokonać odpowiedniego wyboru Salony Fryzjerskie umożliwiają swoim klientom bezpłatne konsultacje .Bardzo istotna jest również jakoś a cena.

 

Stylizacja okolicznościowa

Należy pamiętać ze niska oferta nie zawsze idzie w parze z jakością a chodzi nam przecież o dobra kondycje włosa , dlatego też zachęcamy wszystkich do korzystania z usług wyłącznie profesjonalnych salonów pracujących na sprawdzonych produktach . Dziękujemy za wybór naszego salonu oraz zaufanie jakim właśnie nas obdarzyliście.

Upięcie ślubne

Współpracujemy między innymi z Top-Model, magazynem Glamour, pracujemy m.in przy teledyskach Tomka Luberta, Petera Kukulskiego, kampanii modowych La Mania. Jesteśmy pasjonatami krewania wizerunku. Zapraszamy do obejrzenia naszych prac na stronie facebook.

Jesteśmy dwukrotnym laureatem nagrody “Orły Kosmetyki” na podstawie opinii klientów, w latach 2019 oraz 2020

Fryzjer Warszawa Mokotów

W naszym salonie pracują najlepsi styliści branży fryzjerskiej. Wyróżnia nas nie tylko pasja, a przede wszystkim rzemiosło. Dwukrotnie otrzymaliśmy nagrodę Orły Bieznesu w kategorii Salon Kosmetyczno-Fryzjerski 2019 oraz 2020.